Hizmetlerimiz

Masajın kesinlikle doğru kişiler tarafından uygulanması gerekiyor. Yoksa uygulanan masaj dokulara zarar verebiliyor. Bursa Neva Masaj & Spa olarak profesyonel ekibimiz ile en doğru masaj tekniğini almak için bizi arayın.

Klasik Yağlı Masaj + Hamam

Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj, dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler,
kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir.

Fiyatlarımız

Klasik Masaj + Köpük Masajı

Masaj ve köpük uygulamasının doğru kullanımıyla biraraya gelen ve ekstra etki gösteren özel bir kombinasyondur. Vücudun rahatlaması adına doğru yöntemlerle uygulandığında kalıcı ve rahatlatıcı bir etki bırakır.

Fiyatlarımız

Mix Masajı + Hamam

Isıtıcı etkisi olan kremlerle uygulanan masaj, vücutta büyük oranda rahatlama meydana getirir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için ideal bir masaj yöntemi olan mix masaj, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir.

Fiyatlarımız

Medikal Masaj + Hamam

Düzenli şekilde masajın gerçekleşmesi durumunda ise zarar görmüş ya da yorulmuş olan organ da eski haline hızlı bir şekilde dönüş yapar.

Fiyatlarımız

Kral Masajı

Türk hamamı, kese, köpük, tam masaj, jakuzide su masajı, kil maskesi ve iki cariye eşliğinde sizlere krallara ve sultanlara layık hizmet.

Fiyatlarımız

Sultan Masajı

Sultan masajı, ya da diğer adıyla dört elli masaj, iki masörün aynı anda çalıştığı ve birbirlerinin hareketlerini taklit ettiği bir masajdır.

Fiyatlarımız