Hakkımızda

Bursa Neva Spa & Masaj – Bursa’da Masaj

Bursa Masaj Neva Nilüfer’de bulunan, deneyimli, profesyonel ve ekibiyle siz değerli müşterilerimizi salonumuza bekliyoruz. Bursa’da masaj salonu aramaya son verin ve kalitemizi siz de görün. Salonumuzdan isveç Masajı Thai Masajı Derin Doku Masajı Refleksoloji Aromaterapi Spor Masajı Selülit Masajı Bölgesel Masajlar Taş Masajı Shiatsu Masajı Bali Masajı ve birçok masaj çeşidi alabilirsiniz.

NEVA BURSA MASAJ kadrosuyla siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Masaj öncesi ya da sonrası hamamımızda ter atarak ve kişisel Türk hamamlarımızda kese & köpük olarak aldığınız keyfi daha da artırabilir, body peeling masajımızla, yenilenerek eşşiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Tüm personelimiz TC.Milli Eğitim Bakanlığının mesleki eğitim kurslarında 608 saat branş eğitimi alarak, konularında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Merkezimiz, “hijyen” kavramının altını doldurarak hizmet vermekte ve her gün antibakteriyel kimyasal ürünlerle dezenfekte edilerek siz değerli misafirlerimize hizmet etmektedir. Çok çeşitli masaj ve Türk hamamı seçeneklerinden faydalanmak üzere misafirimiz olmanız dileğiyle…

Misyon

Neva Masaj , müşteri memnuniyetini önemseyen; müşteriye arzu ettiği medikal ferahlığı veren kurumlar arasında yer almaktadır.

Vizyon

Çok kültürlü bir şirket olarak, müşterinin istediği konforu elde edebilmesi firma için oldukça önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Paketler ve Fiyatlar