Fiyatlarımız

Klasik Yağlı Masaj | 45 Dakika
1,200.00 ₺
Vücuda tamamen uygulanan klasik masaj, dolaşım hızını arttırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Masaj yaptıran kişi günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulur; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hisseder.Masaj yağları ile yapılır ancak bazen isteğe bağlı olarak kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da uygulanabilir.
Klasik Yağlı Masaj + Türk Hamamı | 60 Dakika
1,250.00 ₺
Masaj ve köpük uygulamasının doğru kullanımıyla biraraya gelen ve ekstra etki gösteren özel bir kombinasyondur. Vücudun rahatlaması adına doğru yöntemlerle uygulandığında kalıcı ve rahatlatıcı bir etki bırakır.
Aroma Terapi Masajı | 40 Dakika
1,300.00 ₺
Aromaterapi esansiyel yağa, yağ birleşimlerine ve kullanılan uygulama yöntemine bağlı olarak farklı fiziksel ve psikolojik faydalar sağlar. Aromaterapide kullanılan esansiyel yağların bilinen bazı tıbbi özellikleri şunlardır: Analjezik, antimikrobiyal, antiseptik, anti-enflamatuar (iltihap önleyici), astrenjan (doku ve damarları büzücü), sedatif (yatıştırıcı), antispazmodik (spazm çözücü) ve diüretik (idrar söktürücü). Esansiyel yağlar mide-bağırsak rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, menstrüel ağrı ve düzensizlikler, stresle ilişkili durumlar, duygu-durum bozuklukları, dolaşım problemleri, solunum yolu enfeksiyonları ve yaralar dahil olmak üzere –ancak bunlarla sınırlı olmayan– çok çeşitli belirtileri ve durumları tedavi etmek için kullanılır.
Spor Masajı | 40 Dakika
1,600.00 ₺
Spor masajının üç temel biçimi mevcuttur: aktivite öncesi masaj, aktivite sonrası masaj ve bakım masajı. Spor masajının her türü farklı masaj tekniklerini kullanır. Öfrelaj, avuçlar ya da baş parmaklarla uygulanabilen hafif bir vurma şeklidir. Basınç ve hız kasa ve istenilen etkiye göre değişir. Öfleraj kasa kan akışını artırır. Petrisaj, iki elin de kası tutup sıkıştırmasına dayanan iki elle yapılan bir yoğurma türüdür. Bu teknik gerilmiş kas demetlerini gevşetir. Kasa yapılan vuruşlar ve darbeler olan perküsif vuruşlar çoğunlukla küçük parmaklarla uygulanır. Kaslara biçim vermek için yapılır. Kupalama terapisi ellerin kupa şekline getirilip kaslara vurulmasını içerir. Deriyi uyarır ve kasların uyuşmasına yardım ederek büzülmelerini sağlar.
Anti Selülit Masajı | 60 Dakika
1,600.00 ₺
Selülit masajı, kan akışını hızlandırarak, yağ dokusunu yumuşatacak bu da yeni selülit oluşumunu önlemede önemli bir etkiye sahip olacaktır. Lenf drenaj sistemi vücutta zamanla biriken ödemlerin atılmasını sağlayan, hücre ve dokulara besin taşıyan ve böylece vücudu tazeleyip yenileyen beyaz kan (akyuvar) dolaşımıdır. Bu özel teknik ile selülit oluşumu yavaşlayacak ve mevcut selülitlerin ortadan kaldırılması hızlanacaktır.
Taş Masajı | 40 Dakika
1,800.00 ₺
Taş masajı, derin doku masajı sırasında ısıtılmış ya da soğutulmuş taşların (termoterapi) vücuda uygulanmasını içeren bir tür vücut çalışmasıdır. Taş masajı seansı pek çok yönden diğer masaj türlerine benzer. Taşlar müşterinin gelmesinden önce (genellikle 34 dereceye) ısıtılır ya da soğutulur. Daha sonra ise taşlar vücut üzerinde hareket ettirilir. Müşteri yüzünü döner ve süreç kollar, eller ve parmaklar üzerinde tekrarlanır. En son masaj yapılacak kısımlar boyun, baş ve yüzdür.
Medikal Ağrı Kesici Masajı + Türk Hamamı + Köpük Masajı | 60 Dakika
1,400.00 ₺
Özellikle yoğun çalışma ya da ağır çalışma koşulları sırasında kaslarda yorulmalara bağlı olarak ağrılar gerçekleşmektedir. Medikal masaj sayesinde bu kaslarda oluşan ağrılara hızlı bir şekilde çözüm getirilir. Medikal masaj uygulamasının ardından hasar görmüş olan bölgede hızlı bir iyileşme süreci gerçekleşir. Düzenli şekilde masajın gerçekleşmesi durumunda ise zarar görmüş ya da yorulmuş olan organ da eski haline hızlı bir şekilde dönüş yapar. Medikal masajın amaçlarından bir tanesi de sizin yaşam kalitenizi artırmak yönündedir. Gerek hareketlerde gerekse esneklik yönünden sizlere kabiliyet kazandıracak olan medikal masajda aynı zamanda psikolojik tedavi de uygulanmış olur.
Köpük Masajı | 60 Dakika
1,800.00 ₺
Ciltteki ölü derileri atarak deriden toksin atılımını kolaylaştırır, arttırır. Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir. Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz rahatlatıcı masajdır.
Klasik Masaj + Türk Hamamı + Köpük Masajı | 60 Dakika
1,300.00 ₺
Ciltteki ölü derileri atarak deriden toksin atılımını kolaylaştırır, arttırır. Türk hamamı geleneğindeki ilk aşamayı oluşturan ‘kese’, vücudun yoğun ter atmasının ardından temizlenmek ve arınmak için tatbik edilir. Kese, derinin gözeneklerinde birikmiş olan toksik maddeleri çıkararak tıkanmış gözenekleri açar ve pürüzleri giderir. Köpük Masajı ise; vücudun doğal sabunlardan üretilen yoğun bir köpükle kaplanması ve bu köpük yardımıyla yapılan eşsiz raha
Mix Masaj + Türk Hamamı + Köpük Masajı | 60 Dakika
1,600.00 ₺
Isıtıcı etkisi olan kremlerle uygulanan masaj, vücutta büyük oranda rahatlama meydana getirir. Özel olarak hazırlanan karışım, uzman kişiler tarafından uygulandığında; kas ağrıları, kas tutulmaları, gerginlik, kireçlenme ve bunlara bağlı olarak meydana gelen romatizmal rahatsızlıklar giderilir. Sırt, boyun, bel ve bacak ağrıları için ideal bir masaj yöntemi olan mix masaj, ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde uygulanan bir tekniktir.
Sıcak Yağ + Türk Hamamı + Köpük Masajı | 60 Dakika
1,800.00 ₺
Sıcak yağ enerjik bir masajla tüm vücuda bolca uygulanır ve uçucu tıbbi esanslar derinlemesine dokulara nüfuz eder. Oradan kana ve enerji merdiyenlerine karışan bu yağlar tüm sisteme yayılırlar. Sıcak bitkisel yağ masajı, artrit, romatizma ve her türlü eklem ve bağ iltihabı tedavisinde özellikle etkilidir. Ayrıca lenf kanallarını drene eder, yani drenaj sağlar, cildi güzelleştirir ve sinir sistemini rahatlatır. Bu masajımız sıcak yağ ile yapılır ve sonrasında Türk Hamamı.
Thai Masajı | 60 Dakika
2,400.00 ₺
Geleneksel Thai masajı, geleneksel masaj formlarına göre vücuda daha fazla enerji verir. Vücudun enerji yollarını açmak için basınç noktalarını uyararak, enerjinin serbestçe akmasına ve vücut kendini iyileştirmesine yardımcı olur. Uygulanan basınç ile kaslardaki stres ve gerginlik rahatlatılır. Genişleyen kan damarları, kan dolaşımının artmasını sağlar.
Ayak (Refleksoloji) Masajı | 40 Dakika
1,300.00 ₺
Ayak tabanındaki refleks noktalarına, el ve parmak teknikleriyle ya da ahşap bir çubukla basınç yaparak uygulanıyor. Uygulama sırasında kişi rahatça koltuğa uzanıyor ve ayaklarını tabureye koyuyor. Ayağın refleks noktalarına parmak ya da çubukla basınç uygulanıyor. Kişinin vücudundaki sorunlu bölgeyle ilgili noktaya basınç uygulandığında bir miktar acı hissetmesi doğal karşılanır. Seans boyunca ayaktaki tüm refleks noktaları el hareketleriyle tek tek uyarılıyor.
Sultan Masajı + Türk Hamamı | 65 Dakika
2,600.00 ₺
4 el masajı ya da diğer adıyla Sultan Masajı, 2 adet Masör veya masöz tarafından uygulanan masaj türüdür. Vücudunuzda dört tane elin dolaştığı bu masaj, İsveç, Shiatsu ve Refleksoloji masajlarının kombine edilmesi ile gerçekleştirilir. Süre olarak Klasik Masaj ile aynıdır Dört El Masajı. Aşırı yorgunken ya da uzun soluklu bir dinlenmeye ihtiyacınız olduğunda, bu masaj ile bedeninize ziyafet çekebilirsiniz Sultanlara layık bu masaj 2 personel eşliğinde 40 dk yağlı masaj ve sonrasında 25 dk Türk Hamamı.
Kral Mix Masajı + Türk Hamamı + Köpük Masajı
3,200.00 ₺
Kral Masajı krallara layık 2 personel eşliğinde 50 dk yağlı masaj, 20 dk Türk Hamamı, Jakuzi ve içecek ikramı.